Jesienna edycja dni otwartych w sklepach Würth Polska

Po zakończonych sukcesem letnich dniach otwartych, Würth Polska rusza z kolejnymi wydarzeniami w swoich sklepach stacjonarnych rozmieszczonych na terenie całego kraju. We wrześniu i październiku odbędzie się 11 eventów, w czasie których obecni i potencjalni klienci firmy będą mogli skorzystać z licznych promocji, pokazów produktowych i bezpłatnych szkoleń. Przewidziano również atrakcyjne nagrody za każdy zakupiony produkt.

Obecnie na terenie Polski działa 29 naszych sklepów firmowych, do końca roku będą uruchomione kolejne dwa. Planujemy systematycznie rozwijać sieć sklepów w całej Polsce, by być jak najbliżej naszych klientów. W każdym ze sklepów mamy dostępnych około 3000 artykułów dla różnych branż, między innymi stolarskiej, dla budownictwa, instalatorów, warsztatów samochodowych i meblarzy. Oferujemy zarówno artykuły chemiczne, elementy złączne, narzędzia ręczne, wiertła, tarcze, elektronarzędzia, jak i artykuły BHP. Nasi profesjonalni sprzedawcy w sklepach pomagają dobrać odpowiednie produkty, tak żeby praca z użyciem artykułów Würth sprawiała przyjemność i satysfakcję – mówi Alicja Rippel, Dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska.

Nowości, prezentacje i porady ekspertów

W czasie dni otwartych obecni i potencjalni klienci firmy będą mieli okazję poznać nowe pozycje w asortymencie sklepów Würth Polska, między innymi wkręty ASSY – klasa premium w dziedzinie wkrętów do drewna, drabiny i rusztowania przejezdne, piły SAMURAI umożliwiające cięcie różnych typów materiałów, a także nowości wśród akcesoriów meblowych, szuflad i prowadnic. Podczas tych wydarzeń odbędą się liczne szkolenia i prezentacje, m.in. systemów naprawy gwintów za pomocą tulei Time sert i sprężynek gwintowanych, a także technik nitowania, służących do łatwego tworzenia stałych połączeń. Przedstawiona zostanie również instalacja okien zgodnie z zasadami ciepłego montażu, a obecni na miejscu eksperci Würth Polska pomogą z wyborem właściwej kotwy do mocowań oraz przedstawią możliwości i porównają wybrane kleje montażowe. Zainteresowani tematem motoryzacji poznają odpowiedzi na pytania z zakresu serwisu i czyszczenia klimatyzacji, tajników auto detailingu z autorskimi rozwiązaniami ekspertów Würth Polska, a także lakiernictwa – jakie szpachle wybrać oraz jak przygotować powierzchnię do lakierowania wykorzystując asortyment sklepu.

Jesienny harmonogram dni otwartych w 2018 roku

Pierwsze wydarzenie odbyło się 4 września w Zielonej Górze, kolejne 6 września w Płocku. Zaplanowano również eventy w Gdyni (11.09), Szczecinie (13.09), Kaliszu (18.09), Poznaniu (20.09), Łodzi (25.09), Olsztynie (27.09). Jesienny cykl dni otwartych zakończy się w październiku, w którym odbędą się wydarzenia w następujących miastach: Katowice (04.10), Kraków (09.10) oraz Rzeszów (11.10).

Wszystkie wydarzenia odbędą się w godz. 9.00-17.00. Wstęp jest bezpłatny. Więcej informacji na stronie www firmy.

O Würth Polska

Würth Polska jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów, obecnym na polskim rynku już 28 lat. To nowoczesna firma i wiarygodny, stabilny pracodawca, który zatrudnia ponad 610 pracowników, z czego 440 w Dziale Sprzedaży podzielonym na 5 dywizji – Auto, Cargo, Drewno, Budownictwo i Metal. Würth Polska posiada 29 sklepów stacjonarnych oraz rozbudowany sklep internetowy, który zapewnia możliwość zakupów 24h bez wychodzenia z domu. Centrala firmy i nowoczesne centrum logistyczne o powierzchni ponad 5000 mkw. znajdują się w Warszawie. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Więcej informacji o Würth Polska pod linkiem.

 

O grupie Würth

Grupa Würth została założona w 1945 r. w Niemczech. Obecnie składa się z 400 samodzielnych firm, rozmieszczonych w 80 krajach na wszystkich kontynentach. Zatrudnia ponad 74 tys. osób, z czego ponad 32 tys. to przedstawiciele handlowi. Würth to również ponad 3 mln klientów. Zgodnie ze wstępnym rocznym sprawozdaniem finansowym, Grupa Würth odnotowała w 2017 r. rekordowy wynik sprzedaży na poziomie 12,7 mld EUR, co oznacza wzrost o 7,5 procenta w porównaniu do roku wcześniejszego.