Meblowe ładowarki bezprzewodowe

Bezprzewodowe ładowarki i odbiorniki MiniBatt są łatwe w obsłudze i konfguracji.

Firma MiniBatt jest pionierem w dziedzinie rozwiązań do ładowania bezprzewodowego oraz ładowania akumulatorów. Koncentruje się na rozwoju szeroko rozumianej mobilności, poprzez budowę i wdrażanie na skalę przemysłową nowoczesnych bezprzewodowych ładowarek do smartfonów, tabletów oraz pozostałych urządzeń przenośnych, które mogą mieć zastosowanie we wszelkiego rodzaju meblach użytkowych, hotelowych, restauracyjnych i biurowych.

meblowe ładowarki bezprzewodowe
Niewidoczna ładowarka, montowana pod blatem, zapewnia funkcjonalność, przy jednoczesnym zachowaniu designu i wyglądu mebla.

 

Wykorzystuje technologię Qi, bo ten rodzaj indukcji pozwala na eliminację wszystkich rodzajów kabli w urządzeniach, na napięcie do 12 V. Dzięki temu MiniBatt stał się pionierem w branży, w rekordowym czasie, rewolucjonizując branżę hotelarską i restauracyjną poprzez pierwszą bezprzewodową ładowarkę akumulatorów średniej mocy w meblach.

MB-FS80T Bezprzewodowa ładowarka Qi - ze stopu aluminium - tytan
Ładowarka bezprzewodowa w technologi Qi.

Dlaczego ładowanie bezprzewodowe jest wygodne?

Bezprzewodowe ładowarki eliminują plątaninę kabli i problem zawieruszonych ładowarek. Rozwiązanie MiniBatt Wireless umożliwia bezprzewodowe ładowanie dowolnego urządzenia o napięciu 5 V lub 9 V. Są łatwe w obsłudze i konfguracji, bo wystarczy umieścić urządzenia na platformie ładującej i… nabierają one mocy do dalszej pracy.

Ładowarki tego producenta są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami Qi. Firma oferuje również różne odbiorniki Wireless Qi, pokrowce z certyfikatem Apple oraz uniwersalne odbiorniki do smartfonów.

Możliwość montażu pod blatem
Możliwość montażu pod blatem

Pod lub nad blatem

W ofercie dla producentów mebli dostępne są dwa modele ładowarek. FI80 to ładowarka niewidoczna, podblatowa, która dzięki montażowi pod blatem użytkowym zapewnia funkcjonalność, przy jednoczesnym zachowaniu designu i wyglądu mebla.
Natomiast model FS80 to ładowarka nadblatowa, w eleganckim
wykończeniu czarnym lub aluminiowym. Estetyczny wygląd pozwala na zastosowanie ładowarki w meblu z zachowaniem estetyki, a wręcz nadaniem mu ekskluzywnego wyglądu.

Możliwość montażu nad blatem
Możliwość montażu nad blatem

 

Ładowarki MiniBatt są kompatybilne z telefonami wszystkich producentów, jeśli są wyposażone w technologię ładowania indukcyjnego. Dodatkowo producent przewidział szereg akcesoriów i udogodnień.

Ładowarki tego producenta są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami Qi.
Ładowarki tego producenta są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami Qi.

 

Dystrybutorem produktów MiniBatt w Polsce jest ITA TOOLS, gdzie dostępna jest pełna oferta produktów tej marki.

 

Źródło: ITA Tools