Najnowsza technologia zszywaczy od PREBENY – GERMAN POWER

Firma PREBENA jest znanym na Świecie producentem elementów złącznych jak zszywki, gwoździe, sztyfty. Oprócz tego zajmuje się projektowaniem i tworzeniem narzędzi pneumatycznych do tychże łączników. Zdobyte doświadczenie w ciągu ostatnich 50 lat działania na rynkach ogólnoświatowych pozwala konstruować narzędzia wysokiej jakości wykorzystujące najnowsze osiągnięcia techniki. Dzięki temu, powstają urządzenia wysokiej jakości, zapewniające szybką i skuteczną pracę, będące znacznie wydajniejsze i bardziej ergonomiczne

W branży meblowej, podczas procesu produkcji mebli, producenci zwracają duża uwagę na tempo i wydajność pracy zespołu. Są one niezbędne, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniej precyzji. W odpowiedzi na te wymagania powstały narzędzia pneumatyczne dedykowane do produkcji mebli, które zostały oznaczone symbolem „GP” (rozwinięcie skrótu: GERMAN POWER, oznaczający niemiecką siłę).

 

 

Seria zszywaczy GP to narzędzia wykorzystujące najnowszą technologię OPTIWEAR, która cechuje się wysoką jakością elementów składowych (produkowane m.in. w Niemczech) i wytrzymałością na ścieranie podczas milionów strzałów oddawanych w zakładach produkcyjnych. Urządzenia odznaczają się dużą szybkością pracy i bardzo dobrą ergonomią. Wszystkie te cechy pozwalają na wielogodzinną pracę ułatwiającą precyzyjne i solidne połączenia elementów drewnianych, tworzyw sztucznych, skór itp.

 

 

Dodatkowo, urządzenia są bardziej energooszczędne – potrzebują mniej powietrza (w pełni pracują już od ciśnienia na poziomie 4 bar), co powoduje, że sprężarki rzadziej się uruchamiają i zużywają mniej energii.

 

Serwis i części zamienne to kolejny aspekt, na który warto zwrócić uwagę przy decyzji o kupnie profesjonalnych narzędzi. Każde urządzenie kiedyś ulegnie awarii lub zużyciu. Wtedy istotny jest sprawny serwis, dobra dostępność części zamiennych o jakości równej fabrycznym komponentom. To wszystko gwarantuje firma PREBENA-Polska.

Autor: Prebena

Dodaj komentarz