Szeroka gama usług i profesjonalne wsparcie

Niezależnie od tego, czy mowa o klasycznych usługach, czy o rozwiązaniach cyfrowych – firma HOMAG zawsze wspiera klienta

Zakres usług Life Cycle firmy HOMAG pozwala nadzorować maszyny i urządzenia klientów podczas całego cyklu eksploatacji: od zarządzania częściami zamiennymi i teleserwisu, poprzez usługi takie jak przeglądy i konserwacje, aż po modernizacje, oprogramowanie i szkolenia. Globalna i szeroko zakrojona sieć serwisowa z wysoce wykwalifikowanymi pracownikami w profesjonalny i godny zaufania sposób opiekuje się klientami. Na targach HOLZ-HANDWERK w Norymberdze firma HOMAG przedstawi między innymi poniższe usługi ze swojej gamy rozwiązań:

NOWOŚĆ! serviceAssist – Szybka. Prewencyjna. Pomocna.

Dzięki nowej aplikacji „serviceAssist” firma HOMAG oferuje klientom pomoc w zakresie samopomocy i w ten sposób robi kolejny krok w kierunku cyfrowego wsparcia klientów. Poprzez sprawdzone propozycje rozwiązań aplikacja serviceAssist umożliwia operatorowi maszyny zapobieganie możliwym usterkom i dzięki temu zwiększa dostępność urządzenia. W tym celu aplikacja korzysta z ciągle aktualizowanej bazy wiedzy.
Gdy aplikacja serviceAssist napotka nadzwyczajne zmiany w maszynie lub usterkę, operator maszyny otrzyma krótką informację w wyskakującym oknie. Wówczas może on w aplikacji zapoznać się z instrukcją usunięcia zmiany/usterki. Wyświetlone zostaną również dane dotyczące czasu wykonania i inne pomocne informacje. Aplikację serviceAssist można zastosować wszędzie, korzystając z tabletu lub smartfona.
Od targów HOLZ-HANDWERK 2020 aplikacja serviceAssist będzie dostępna w HOMAG eShop i tapio Shop.

serviceRemote – przyszłościowe rozwiązanie teleserwisowe.

Obecnie eksperci serwisowi firmy HOMAG telefonicznie – za pomocą diagnostyki zdalnej – wspierają klientów we wszystkich kwestiach dotyczących technologii maszyn. Dzięki usłudze serviceRemote przenosimy rozwiązanie teleserwisowe na wyższy poziom technologiczny, bazując na nowoczesnej i dostosowanej do wymagań przyszłości technologii.
Klient kontaktuje się z pracownikiem teleserwisu firmy HOMAG jak zwykle za pomocą aplikacji ServiceBoard, telefonicznie lub mailowo. Korzyścią jest dokładniejsza i szybsza pomoc, dzięki czemu będzie on mógł w krótkim czasie kontynuować produkcję.
Od targów HOLZ-HANDWERK 2020 usługa serviceRemote, wcześniej intelliServiceNet, będzie dostępna w HOMAG eShop i w tapio Shop.

iPackage – idealne połączenie dla rzemiosła.

Kompleksowy pakiet łączy pakiet teleserwisowy z aplikacją ServiceBoard oraz coroczny przegląd włącznie z kosztami podróży. A wszystko to przy zachowaniu bardzo dobrego stosunku ceny do wydajności. Wczesne rozpoznawanie zużycia i konserwacji, terminowe planowanie przeglądów i usług serwisowych – dzięki iPackage klienci mają wszystko pod kontrolą.
Dzięki pakietowi teleserwisu specjaliści firmy HOMAG wspierają klientów we wszystkich kwestiach dotyczących technologii maszyn. Wspiera ich w tym aplikacja ServiceBoard za pomocą diagnostyki wideo i szybkiego przekazania przypadku serwisowego do firmy HOMAG. W ten sposób specjalista firmy HOMAG szybko rozpoznaje ewentualne błędy i często może je od razu naprawić. Jednocześnie możliwe jest zdalne udostępnianie pomocnych informacji (np. instrukcji, wideo, rysunków). Dzięki najnowocześniejszej i cyfrowej technologii firma HOMAG szybko i precyzyjnie rozwiązuje przypadki serwisowe. Wskaźnik powodzenia teleserwisu wynosi ponad 92%.
Zawarte w pakiecie coroczne przeglądy wraz z kosztami podróży wydłużają żywotność maszyny i zwiększają produktywność, ponieważ możliwe jest wczesne rozpoznanie i usunięcie zużycia.

Modernizacje firmy HOMAG – inwestycja w przyszłość.

Maszyna lub urządzenie, które jest stosowane od kilku lat, może nie odpowiadać już najnowszemu stanowi techniki. Zmienić mogą się również wymagania klientów oraz te dotyczące produktu, a nowe przepisy mogą spowodować, że konieczna będzie aktualizacja techniki zabezpieczającej. W tym celu firma HOMAG oferuje różnorodne i spersonalizowane opcje modernizacji. Modernizacja zwiększa wydajność i produktywność maszyny i zwiększa jej dostępność. Ponadto można zoptymalizować czas produkcji i procesu. W ten sposób modernizacja ulepsza dostępne technologie i stanowi dla klientów inwestycję w przyszłość, która pozwoli im osiągnąć zyski.
Specjaliści firmy HOMAG doradzają klientom w wszechstronny oraz indywidualny sposób i wspólnie z nimi opracowują rozwiązanie, które jest idealnie dopasowane do ich wymagań.

 

Źródło: Homag Polska