Wyrzynarka Deco-Flex – nowy model od Scheppach już w Polsce

Doskonała precyzja cięcia i wysoka stabilność przy stosunkowo niskiej wadze – nowa wyrzynarka Deco-Flex to świetna propozycja dla majsterkowiczów i rzemieślników. Właśnie trafiła na polski rynek.

Najnowszy model wyrzynarki Scheppach Deco-Flex zaprojektowano głównie z myślą o obróbce drewna, ale dzięki szerokiemu wyborowi opcjonalnego osprzętu poradzi sobie także w pracy z innymi materiałami. Wyrzynarkę docenią tak majsterkowicze, jak i modelarze czy właściciele małych zakładów rzemieślniczych. Teraz o jej zaletach mogą przekonać się także polscy użytkownicy – sprzęt właśnie wprowadził na rynek oficjalny dystrybutor marki Scheppach, firma Lange Łukaszuk.

– Deco-Flex umożliwia szlifowanie, polerowanie i cięcie materiałów o różnej grubości i kształcie. Doskonale sprawdza się przy wytwarzaniu elementów ozdobnych, ramek, eleganckich pudełek czy podstaw pod lampy – mówi Jacek Sztorc, product manager w Lange Łukaszuk. Co jeszcze przemawia na jej korzyść?

Poręczna i łatwa w obsłudze wyrzynarka zapewnia wyjątkową precyzję cięcia materiałów o grubości do 50 mm i długości do 405 mm. Długi i elastyczny wał gwarantuje użytkownikowi niezwykły komfort pracy, podobnie jak giętka lampa i dysza dmuchawy, zapewniające dobrą widoczność obszaru roboczego. Do tego dochodzi wygodna regulacja stołu, pozwalająca na cięcia pod różnymi kątami i wykonywanie dokładnych konturów.

Warto wspomnieć też o niezwykle prostej wymianie brzeszczotów oraz tarczy tnącej, na co pozwoliło zastosowanie dźwigni szybkomocującej. Stosunkowo lekką (tylko 15 kilogramów) wyrzynarkę Deco-Flex wyposażono w silnik o mocy 90W, który charakteryzuje się wysoką kulturą pracy, co wpływa na wyjątkowo niski poziom drgań.

– Przemyślana konstrukcja sprawia, że do wygodnej pracy nie są konieczne dodatkowe zamocowania. Użytkownik może skoncentrować się na wymagających precyzji czynnościach, bez obawy o to, że maszyna zacznie się przesuwać – mówi Jacek Sztorc. Wytrzymałość, precyzja wykonania i świetne parametry techniczne – niemiecki producent po raz kolejny udowadnia, że bezbłędnie potrafi łączyć atrakcyjną cenę z jakością.

Lange Łukaszuk jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce 20 wiodących światowych marek w branżach: elektronarzędziowej, narzędziowej, elektrotechnicznej i oświetleniowej. Jako pierwszy wprowadził do Polski szereg renomowanych producentów, jak Steinel, Panasonic, Starmix, Collomix, Proxxon czy Wolfcraft. Od 30 lat strategia rozwoju polega na rozbudowie oferty o produkty tylko wysokiej klasy. Lange Łukaszuk wprowadza na polski rynek również rozwiązania innowacyjne i przyszłościowe technologie w różnych kategoriach produktowych. Jest pionierem w dziedzinach m.in. opalarek oraz pistoletów klejowych. Firma działa na terenie całego kraju, zaopatrując blisko 30 punktów partnerskich oraz ponad 1000 sklepów specjalistycznych i marketów budowlanych. Dla wielu grup asortymentowych jest wiodącym dystrybutorem na polskim rynku narzędziowym.

Dodaj komentarz