Targi branży drzewnej 2021 w Ptak Warsaw Expo

dniach 12-14 maja 2021 w Ptak Warsaw Expo będą miały miejsce wyjątkowe targi przemysłu drzewnego. Wood Tech Warsaw Expo to obowiązkowe wydarzenie dla wszystkich firm i specjalistów związanych z obróbką drewna i produkcji mebli.

Podczas 3 dni targów, w Ptak Warsaw Expo eksponowane będą najnowsze produkty, technologie i rozwiązania na rynku drzewnym. Ogromna powierzchnia wystawiennicza przeznaczona na organizację wydarzenia pozwoli na zaprezentowanie szerokiej gamy sprzętu, maszyn oraz narzędzi służących do obróbki drewna i produkcji mebli.

Wood Tech Warsaw Expo to miejsce wymiany bezpośredniej wiedzy oraz doświadczeń, jak również platforma do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Targi będą świetną okazją do dialogu pomiędzy dostawcami techniki i technologii obróbki drewna oraz przedstawicielami firm stolarskich i firm produkujących meble. W dniach 12-14 maja w Ptak Warsaw Expo spotkają się producenci, importerzy, handlowcy, dystrybutorzy, przetwórcy oraz końcowi użytkownicy produktów przemysłu drzewnego.

Doskonała lokalizacja Centrum Targowo-Kongresowego Ptak Warsaw Expo umożliwi bezproblemowe sprowadzenie każdego rodzaju sprzętu oraz nawet najcięższych maszyn na teren obiektu, a także zapewni łatwe dotarcie na wydarzenie kontrahentów z każdego zakątka Polski i całej Europy.

Targi Technologii Obróbki Drewna i Produkcji Mebli mają swoje źródło w Targach Przemysłowych – Warsaw Industry Week, które z dużym sukcesem, od 6 lat odbywają się w Ptak Warsaw Expo. Początkowo obróbka drewna była jedną ze stref targów przemysłowych, ale ze względu na dynamiczny rozwój wydarzenia oraz sugestie wystawców – postanowiliśmy zorganizować oddzielne targi, dedykowane wyłącznie branży drzewnej i meblarskiej.

Targi to doskonała okazja do poznania trendów i nowości rynkowych, pozyskania cennego know-how, a także rozszerzenia swojej sieci kontaktów i budowania trwałych relacji biznesowych. W 2019 roku 8 na 10 odwiedzających zawarło nowe relacje biznesowe bezpośrednio na targach organizowanych w Ptak Warsaw Expo. Z kolei, 73% zwiedzających targi deklaruje, że dzięki udziałowi w targach podejmują ważne decyzje biznesowe.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w targach!

Rejestracja dla wystawców: https://woodwarsawexpo.com/zostan-wystawca/

Rejestracja dla odwiedzających: https://woodwarsawexpo.com/rejestracja/

Więcej informacji na stronie internetowej wydarzenia: https://woodwarsawexpo.com/