Cyfryzacja dla stolarzy: aplikacje i rozwiązania firmy HOMAG

Idealne rozwiązania dla Twojego zakładu.

Cała branża mówi o cyfryzacji dla małych i średnich zakładów produkcyjnych – ale jak podejść do tego tematu we własnym zakładzie? Istnieje wiele koncepcji, strategii i możliwości – który kierunek jest jednak najlepszy? W poszukiwaniu indywidualnego rozwiązania wiele zakładów produkcyjnych stoi przed ogromnymi wyzwaniami.

  • Jakie narzędzia, aplikacje i produkty cyfrowe są dostępne?
  • Czy łatwo i bezproblemowo można je wypróbować bez konieczności inwestowania dużych pieniędzy?
  • Czy istnieją proste rozwiązania, które w codziennym życiu mogą ułatwić pracę?
  • Jak można wykorzystywać rozwiązania cyfrowe w zakładzie produkcyjnym?

Firma HOMAG opracowała w tym celu szereg wydajnych i inteligentnych rozwiązań. Dzięki inteligentnym programom i aplikacjom możemy wesprzeć pracownika w jego miejscu pracy. Rozpocząć można z indywidualnie dobranym przez siebie programem, a w razie takiej potrzeby, rozszerzyć go o więcej. W ten sposób małe i średnie zakłady produkcyjne wspólnie z firmą HOMAG stopniowo wkraczają do świata cyfryzacji.

Wideo: Kompleksowa oferta

Wideo: „Cyfryzacja dla małych i średnich zakładów produkcyjnych: aplikacje i programy firmy HOMAG” to kompleksowa wycieczka po zakładzie, w którym wykorzystywane są rozwiązania cyfrowe.

Prawie wszystkie rozwiązania cyfrowe wykorzystywane mogą być jako pojedyncze moduły – w zależności od potrzeb. Poza tym, prawie wszystkie aplikacje firmy HOMAG, mogą być bezpłatnie testowane przez 30 dni. Po znalezieniu idealnego dla siebie rozwiązania, w zależności od naszych potrzeb, możemy aplikację zarezerwować na kolejny miesiąc, bądź wykupić abonament roczny.

Wszystkie rozwiązania firmy HOMAG działają bezpośrednio w przeglądarce internetowej lub jako aplikacja na laptopie lub tablecie. Oznacza to, że nie jest potrzebna wymagająca i pracochłonna instalacja oprogramowania. Wszystkie aplikacje są zawsze automatycznie aktualizowane.

Programy cyfrowe i aplikacje: wyjaśnienie

W obszarze produktów cyfrowych firma HOMAG oferuje różne rozwiązania w różnych zakresach dostawy. Firma HOMAG dostarcza kompleksowe rozwiązania, które oprócz  aplikacji zawierają także różnorodne elementy – w tym drukarki do etykiet, projekty regałów do sortowania i listwy LED (tak, aby mógł być obsługiwany za pomocą systemy „pick by light”). Kluczowym elementem jest HOMAG CUBE. Jest to inteligentna skrzynka sterownicza z podłączeniem do sieci internetowej, która łączy aplikacje z regałami i drukarkami do etykiet, zapewniając w ten sposób optymalną interakcję pomiędzy człowiekiem, aplikacją i środowiskiem pracy.

Oprócz zestawu produktów firma HOMAG oferuje także aplikacje, które można rezerwować pojedynczo oraz w łatwy i prosty sposób wykorzystywać na swoim tablecie lub laptopie.

Rozwiązania cyfrowe ( zestawy produktów)

Zestaw „Cutting Production Set”

Program pomaga przy rozkroju płyt i etykietowaniu elementów – również w przypadku piły ręcznej.
www.homag.com/cuttingset

Zestaw „Edgeband Management Set”

Asystent obrzeża zarządza obrzeżem na całym etapie produkcji.
www.homag.com/edgebandset

Zestaw „Sorting Production Set”

Każdy element ma swoje miejsce: asystent do sortowania elementów w zakładzie produkcyjnym.
www.homag.com/sortingset

Link do sklepu:
wszystkie zestawy produktów znajdują się w sklepie HOMAG eShop.

Programy i aplikacje internetowe

Konfigurator mebli cabinetCreator

https://www.homag.com/en/product-detail/cabinetcreator

Optymalizacja rozkroju dla pilarki: intelliDivide Cutting

https://www.homag.com/en/product-detail/optimization-software-intellidivide

Optymalizacja planów nestingu dla CNC: intelliDivide Nesting

https://www.homag.com/pl/product-detail/intellidivide-nesting

Link do sklepu:
wszystkie aplikacje można zarezerwować za pomocą tapio Shop.

 

Źródło: https://www.homag.com/pl/