Części zamienne na wyciągnięcie ręki: cztery klinkięcia i już

shop.homag.com: prosto. szybko. wygodnie

Zamów dziś. Odbierz jutro.

HOMAG eShop – zalety sklepu internetowego  shop.homag.com:

  • aktualnie dostępne ponad 4.000 części zamiennych
  • szybka dostawa (zamówienie ekspresowe do godziny 15, dostawa dnia następnego)
  • ceny widoczne dla zarejestrowanych klientów
  • formularz naprawy w przypadku naprawy ekspresowej
  • użytkownik może utworzyć listę wybranych części i zapisać swój koszyk z zakupami
  • atrakcyjne pakiety serwisowe dostosowane do każdej maszyny HOMAG

 „Największą zaletą jest szybka i łatwa obsługa zamówień na części zamienne. Cztery kliknięcia i już. Bardzo łatwo można wyszukać części zamienne po numerze artykułu oraz od razu zobaczyć ceny.”
Opinie naszych klientów

Zarejestruj się już teraz!

Duży wybór: części zamienne, usługi, informacje o maszynach.

Znalezienie odpowiedniej części zamiennej to żaden problem. W naszym sklepie internetowym HOMAG każdy użytkownik w łatwy i prostu sposób znajdzie odpowiednie części zamienne bądź środki eksploatacyjne, otrzyma informację dotyczącą ceny i dostawy oraz zamówi bezpośrednio, gdy dana część jest dostępna. Użytkownik, jeżeli ma taką potrzebę, może także za dodatkową opłatą wybrać opcję przesyłki ekspresowej. Cel jest jeden: zapewnienie szybkiej pomocy dla operatora i zwiększenie dostępności maszyn.

Nowe rozwiązania cyfrowe dla małych i średnich zakładów produkcyjnych

Absolutną nowością w sklepie internetowym HOMAG są pakiety aplikacji cyfrowych, dzięki którym w łatwy i prosty sposób wkroczysz do świata cyfryzacji. Pakiety składają sie z różnych aplikacji oraz zwierają różnorodne elementy, w tym drukarki do etykiet, projekty regałów do sortowania i listwy LED, zapewniając w ten sposób optymalną interakcję pomiędzy człowiekiem, aplikacją, a środowiskiem pracy.

Tutaj znajdziesz pakiety aplikacji cyfrowych HOMAG

Po zarejestrowaniu się na stronie shop.homag.com znajdziesz odpowiednie części zamienne,usługi oraz środki eksploatacyjne i możesz je w łatwy i prosty sposób zamówić.

Możesz także po raz pierwszy obejrzeć nasze maszyny do obróbki drewna online, wybrać opcje dodatkowe, zapoznać się z ceną oraz wysłać zapytanie.

Jak zamawiać w sklepie internetowym HOMAG? Obejrzyj nasz film!

YouTube player