Farécla Profile

Marka Farécla od 70 lat wspiera specjalistów z wielu branż w zakresie wykańczania różnego rodzaju powierzchni. Jedną z obsługiwanych gałęzi jest produkcja frontów meblowych. Wykończenie paneli lakierowanych na wysoki połysk jest kluczowe z punktu widzenia wymagań stawianych przez klientów. Aby zagwarantować wysoką jakość wykończenia Farécla posiada w swojej ofercie linię specjalistycznych produktów – Profile.

Linia Farécla Profile zapewnia szybkie polerowanie i doskonałe wykończenie różnego typu powierzchni przemysłowych, w tym lakierowanych. Asortyment Profile to starannie dobrany wybór past i wosków, które służą do trwałej poprawy stanu wielu twardych i miękkich powłok lakierniczych. Dzięki nim efektywnie przeprowadzisz cały proces wykańczania powierzchni.

PROFILE 350 PREMIUM LIQUID

Pasta szybko eliminuje zarysowania po papierze P1200 z tworzywa GRP. Bardzo skuteczna na ciemnych powierzchniach z tworzywa GRP. Może być również stosowana na powierzchniach malowanych.

PROFILE 400 ADVANCED PLUS

Szybko eliminuje ślady po szlifowaniu P1500 i defekty z powierzchni farb, lakierów, akryli, pleksi i żelkotów, pozostawiając wysoki połysk.

PROFILE 700 FINISH

Eliminuje drobne defekty i koliste zarysowania z powierzchni farb, lakierów i żelkotów, pozostawiając lustrzany połysk

PROFILE UV WAX

Gęsty wosk zawierający inhibitory UV. Zapewnia do 3 miesięcy ochrony i połysku na powierzchniach farb, lakierów i żelkotów. Służy do aplikacji ręcznej.

PROFILE POLYMER UV WAX

Łatwy w aplikacji wosk zawierający inhibitory UV. Zapewnia do 3 miesięcy ochrony i połysku na powierzchniach farb, lakierów i żelkotów. Służy do aplikacji maszynowej.

Uzupełnieniem produktów Profile są futra polerskie i aplikatory oraz maszyny polerskie.

Poznaj całą gamę produktów Farécla: www.fareclapolska.pl