HOMAG Polska Sp. z o.o.

Siedziba firmy: 63-000 Środa Wielkopolska ul. Prądzyńskiego 24

tel. +48 61 647 45 00 , e-mail: info-polska@homag.com

www.homag-polska.pl

HOMAG Polska Sp. z o.o. Oddział WADOWICE

ul. Putka 9, 34-100 Wadowice tel. +48 696 451 825


 

 

 

O firmie
Jesteś po właściwej stronie!
Grupa HOMAG jest światowym liderem i dostawcą zintegrowanych rozwiązań technologicznych 
w dziedzinie obróbki drewna zarówno dla małych i średnich zakładów produkcyjnych, jak i również tych produkujących na skalę światową.
Już od 60 lat tworzymy historię branży drzewnej i meblarskiej wprowadzając szereg innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym prężnie i globalnie działamy na całym świecie. 
Wyróżnia nas wysoka jakość produktów i usług oraz to, że potrzeby i wymagania naszych klientów stawiamy na pierwszym miejscu. 
Jako międzynarodowy koncern pragniemy nieustannie się rozwijać i każdego dnia towarzyszyć naszym klientom i partnerom w ich drodze do sukcesu. Wzajemny szacunek i partnerstwo to klucz 
do sukcesu. 
Od pojedynczych maszyn po kompleksowe linie produkcyjne – bogaty pakiet produktów i usług dostosujemy do każdego rodzaju produkcji. W ten sposób dzięki naszym produktom powstają najwyższej jakości meble, domy drewniane, okna, drzwi, schody i podłogi.
Posiadając prawie 30% udziału w rynku światowym w produkcji maszyn do obróbki drewna, a także ponad 1.000 patentów potwierdzających innowacyjność naszych produktów, jesteśmy liderem 
w naszej branży. Nie osiągnęlibyśmy takiego sukcesu bez wysoko wykwalifikowanej kadry pracowniczej, która liczy ponad 6 000 pracowników na całym świecie.

 

HOMAG Polska jest przedstawicielem Grupy HOMAG w Polska.
Oferujemy swoim Klientom szeroki wachlarz maszyn oraz urządzeń dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb. Z zaangażowaniem i satysfakcją świadczymy usługi w zakresie serwisu, gwarantując sprawną obsługę techniczną, a także szybki dostęp do części zamiennych.
Chcesz się dowiedzieć więcej?

Zapraszamy do kontaktu! Z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie!