Nowa okleiniarka OAV spełni Twoje marzenie!

Miło nam poinformować, że OAV Equipment and Tools, Inc. wprowadza na rynek nowe produkty! Nie przegap tej okazji i skorzystaj z zaawansowanych informacji od naszych agentów na całym świecie.

Maks. ruch 370P
Okleiniarka krawędzi OAV MAX370P to przemysłowy wybór z funkcją zaokrąglania narożników. Może zapewnić wysokiej jakości wyniki na obrabianych przedmiotach.

MAX 370 Listwa drewniana i PCV
MAX 370 Listwa drewniana i PVC z funkcją 2 w 1 będzie hitem! Stabilna praca przenosi Twoją wydajność na wyższy poziom.
O OAV
OAV zajmuje się przemysłowymi maszynami do obróbki drewna od ponad 40 lat. OAV ciężko pracuje, aby sprostać oczekiwaniom klientów, następnie poszerzyliśmy linię produkcyjną i współpracujemy z innymi osobami z tej samej branży. Do tej pory sprzedaliśmy naszą maszynę do ponad 60 krajów i mieliśmy 120 agentów na całym świecie.

W celu zaspokojenia zadowolenia klienta i przestrzegania przepisów bezpieczeństwa. Maszyny i narzędzia OAV są produkowane zgodnie z najsurowszymi w branży normami kontroli jakości. Personel QC, przeszkolony przez specjalistów z Japonii, Europy i Ameryki Północnej, kontroluje wszystkie fazy produkcji, aby upewnić się, że produkt końcowy spełnia wewnętrzne wysokie standardy jakości OAV. Wszystkie procedury kontrolne spełniają lub przekraczają wymagania ISO 9001:2015. Każdy produkt opuszczający zakład produkcyjny OAV powinien również być zgodny z 6S i spełniać wymagania UL/CSA/CUS i CE.
Dzięki temu maszyny OAV mogą być eksportowane do ponad 60 krajów i uzyskały wiele międzynarodowych certyfikatów.