OAV zdobył nagrodę „Rising Star Award”!

W dniu 16 listopada 2022 r. (środa) uczestniczyliśmy w ceremonii wręczenia nagród „Rising Star Award” i jesteśmy niezwykle zaszczyceni mogąc ogłosić, że zdobyliśmy tę nagrodę.
Ministerstwo Gospodarki wspiera swoimi działaniami Małe i Średnie Przedsiębiorstwa Tajwanu, łącznie 64 wyróżniających się firm zdobyło nagrody, a 16 z nich zdobyło nagrodę Rising Star Award.

Przede wszystkim chcielibyśmy bardzo pogratulować wszystkim pozostałym zwycięzcom.

Nagroda Rising Star Award przyznawana jest lokalnym firmom, które wykraczają poza swoją działalność. Głównymi kryteriami są wysoka konkurencyjność, zarządzanie przedsiębiorstwem i zrównoważony rozwój ESG.

Badania i rozwój firmy Made in Taiwan dostarczają klientom wysokiej jakości produkty o wysokiej wartości dodanej.

OAV specjalizuje się w produkcji maszyn do obróbki drewna. Użyj OAV do świadomości marki. Trzymaj się 100% MIT. Dzięki konsekwentnej misji łączenia usług i jakości, rozwinęła się ze swoich skromnych początków, aby dostarczać nienaganne maszyny do obróbki drewna dla 120 agentów na całym świecie, jednocześnie zapewniając najlepszą wartość dla swoich klientów.

W ramach strategii Brand Mark Share współpracujemy z największymi światowymi markami maszyn do obróbki drewna.

Przeprowadzamy rygorystyczną ocenę agencji korzystających z marek OAV, aby upewnić się, że agenci marki odzwierciedlają wizerunek firmy. Jeśli chodzi o marketing biznesowy, kładziemy duży nacisk na „lokalizację”, pełną integrację z dystrybutorami w różnych krajach na całym świecie z produktami OAV oraz posiadanie dystrybutorów zajmujących się sprzedażą i serwisem.

OAV stał się najlepszym wyborem dla klientów po latach propagandy marki, uruchomiliśmy program W-TEM, aby promować maszyny do obróbki drewna MIT na świecie. Obserwuj rynek w dowolnym momencie, aby wprowadzać ulepszenia funkcjonalne, a także wprowadzać zmiany projektowe w procesie produkcyjnym i trybie przetwarzania zgodnie z potrzebami klienta, aby spełnić wymagania dotyczące ceny jednostkowej klienta i poprawić wydajność produkcji firmy.

Wierzymy, że ciągłe innowacje i zmiany mogą poprawić zdolność przedsiębiorstw do prowadzenia działalności w sposób zrównoważony. Aby osiągnąć cel zrównoważonego wykorzystania energii w 2025 roku, zobowiązujemy się do pełnego wspierania efektywnego funkcjonowania systemu zarządzania energią. Regularnie organizuj akcje krwiodawstwa, sponsorując pobliskie i oddalone szkoły podstawowe. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, dla gospodarki Tajwanu, przyczyniając się do rozwoju społeczeństwa i wzmacniając energię innowacji i konkurencji.

Nie bylibyśmy w tym miejscu, w którym jesteśmy dzisiaj, gdyby nie nasi wspaniali klienci i współpracownicy. Dziękujemy za nieustające wsparcie i gratulujemy wszystkim zwycięzcom nagrody „Rising Star Award” 2022!