Serdecznie zapraszamy na targi LIGNA HANOVVER 2023

Czas wystawy : 2023/5/15 ~ 2023/5/19
Miejsce : Hanower, Niemcy
Targi w Hanowerze
Stoisko OAV: Hala 13 nr. F34W tym roku, od 15 do 19 maja, po raz kolejny swój wielki debiut zadebiutuje Salon Maszyn do Obróbki Drewna Ligna Hannover.
Pięciodniowa wystawa to największe na świecie wydarzenie branżowe związane z obróbką drewna.W dobie post-epidemicznej OAV ma zaszczyt uczestniczyć w Międzynarodowej Wystawie Maszyn do Obróbki Drewna nr 1. Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do nas w tym wielkim wydarzeniu.

Nasz zespół programistów przestrzega korporacyjnej kultury badań i innowacji, doskonałego systemu jakości i obsługi posprzedażnej.
Połącz liczne patenty, dzięki którym marka OAV rozkwita na światowym rynku maszyn do obróbki drewna.
370P PLUS , nowa okleiniarka o niewielkich rozmiarach i pełnym zestawie funkcji, zostanie zaprezentowana na targach Ligna Hannover 2023.Maszyna przyciągnie dużą liczbę kupujących i dystrybutorów z całego świata, którzy przyjadą, aby omówić i odwiedzić
Dzięki inteligentnemu projektowi oprogramowania panel dotykowy nowej okleiniarki jest wyposażony w funkcję dotykową. Automatyczne przełączanie między R1 i R2.
Umożliwienie operatorowi bezpośredniego przełączania między różnymi grubościami krawędzi, ograniczenie skomplikowanych procedur, zmiana poprzedniego czasu i energochłonnego trybu regulacji oraz poprawa wydajności.Osiągnij efekt oszczędności energii dzięki wielojęzycznemu i humanizowanemu procesowi obsługi.

Firma OAV została założona w 1980 roku. Aktywnie rozwijamy produkty i doskonalimy obsługę klienta, takie jak piły formatowe, okleiniarki, wiertarki, piły taśmowe, urządzenia do odpylania i CNC.

99% maszyn jest sprzedawanych w 65 krajach zamorskich. Kierując się zasadą maksymalizacji zadowolenia klientów, OAV co roku przeprowadza badania satysfakcji klientów, aby uzyskać informacje zwrotne od klientów, a jednocześnie współpracuje z zespołem badawczo-rozwojowym w celu znalezienia najlepszego rozwiązania.

Przyszłość OAV nie polega już tylko na budowaniu dominującego na świecie królestwa maszyn do obróbki drewna, ale na promowaniu wyników badań, rozwoju i eksploatacji na całym świecie!

2023 Ligna Hanower: https://www.ligna.de/en/

Views: 78