Serwis Festool – więcej niż naprawa

Festool, to nie tylko niezawodne elektronarzędzia, ale szeroki bezpłatny pakiet usług dodatkowych, oferowany klientom w ramach Gwarancji all-inclusive. To także profesjonalna obsługa pogwarancyjna oraz wsparcie techniczne w zakresie zastosowań i obsługi.

Przeglądy, a w razie potrzeby również naprawa narzędzi, to nieodłączny element pracy każdego fachowca, który oczekuje szybkiego i kompleksowego serwisu – właśnie to oferuje Festool.

Narzędzia dla fachowców, serwis dla wymagających

Festool produkuje narzędzia od ponad 95 lat i doskonale zdaje sobie sprawę z wyzwań, z jakimi zmagają się rzemieślnicy różnych branż w swojej codziennej pracy. “Profesjonalne narzędzie, to nic innego jak przedłużenie rąk do pracy naszych fachowców, a jak dobrze wiemy nic bardziej nie frustruje, jak niemożność wykonania konkretnej pracy” – mówi Łukasz Buś, kierownik działu serwisu w Festool Polska. Dostarczanie doskonałych narzędzi to jeden z priorytetów Festool, kolejnym zadaniem, które stawiamy sobie jako marka premium, to opieka nad użytkownikami narzędzi Festool, którzy nam zaufali. Jeżeli kupujesz narzędzia Festool otrzymujesz w pakiecie serwis na równie wysokim poziomie, jak jakość naszego sprzętu. Innymi słowy jesteśmy zadowoleni tylko wtedy, gdy Ty jesteś zadowolony.

Troska o klientów nie kończy się wraz ze sprzedażą narzędzia, ona wtedy dopiero się zaczyna między innymi, dzięki bezpłatnym usługom w ramach Gwarancji all-inclusive, czy doradztwie technicznym i szkoleniom.

Zlecenie naprawy przez konto MyFestool

Jeżeli Twoje narzędzie odmówi posłuszeństwa, a Ty zlecisz jego naprawę online za pośrednictwem konta MyFestool, to odbierzemy je od Ciebie i naprawimy, w jak najkrótszym czasie. Zazwyczaj narzędzie przebywa w naszym serwisie tylko 1 dzień, po czym odsyłamy je pod wskazany adres. Dlaczego tak robimy? Bo wiemy, że każdy dzień przestoju to Twój stracony czas i pieniądze. Zależy nam, żebyś mógł skupić się na tym co najważniejsze, czyli na swojej pracy.

Dzięki zleceniu naprawy online, informacja trafia do nas szybciej niż samo narzędzie, a my możemy zaplanować jego naprawę w całym procesie logistycznym. Wybierając formę zgłoszenia naprawy online, za pośrednictwem konta MyFestool, masz pewność, że narzędzie trafi z powrotem do Ciebie bez niepotrzebnej zwłoki.

Gwarancja all-inclusive

Gdy narzędzie trafia w ręce fachowca, chcemy aby wiedział, że zawsze może na nas polegać, dlatego dajemy mu możliwość skorzystania z bezpłatnych usług w ramach Gwarancji all-inclusive, mówi Paulina Wróbel, kierownik marketingu i szkoleń w Festool Polska. Wystarczy, że zakupione narzędzie zostanie zarejestrowane, w ciągu 30 dni od zakupu za pośrednictwem konta MyFestool. Rejestracja jest prosta i zajmuje zaledwie kilka minut, a korzyści są ogromne. Gwarancja all-inclusive, to bezpłatne naprawy wraz z wymianą części eksploatacyjnych, takich jak np. szczotki węglowe, czy łożyska, co oznacza, że przez 3 lata od zakupu klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.

Ważnym elementem gwarancji jest również bezpłatne ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Zdarza się, że firmy tracą wszystkie narzędzia właśnie z tego powodu, co często uniemożliwia im funkcjonowanie i wywiązanie się z zawartych umów. Dzięki ubezpieczeniu, w bardzo szybkim czasie nasz klient otrzymuje od nas nowe narzędzia, a za każde z nich, przy odbiorze płaci jedynie 560 złotych. To rozwiązanie uratowało już niejedno zlecenie – dodaje Wróbel.

Równie ważna jest nasza gwarancja dostępności części zamiennych przez 10 lat od zakończenia produkcji elektronarzędzia. Pozwala, to znacznie wydłużyć czas jego użytkowania. Gdyby jednak okazało się, że z jakiegoś powodu nie możemy dotrzymać tej obietnicy, to klient otrzymuje nowe narzędzie, całkowicie bezpłatnie.

Zupełnie niespotykane dla branży elektronarzędzi jest także to, w jaki sposób Festool gwarantuje m.in. wytrzymałość oferowanych akumulatorów. Przykład? Jeżeli okaże się, że pojemność jego akumulatora spadła poniżej 70% (w czasie 3-letniego okresu ochronnego), wtedy Serwis Festool bezpłatnie wymieni akumulator na nowy.

Aby posiadać wszystkie powyższe korzyści należy, jednak pamiętać o rejestracji narzędzi, w ciągu 30 dni od daty zakupu za pośrednictwem konta MyFestool. Rejestracja, może być dokonana tylko i wyłącznie przez właściciela narzędzia, po uprzednim założeniu konta w MyFestool.

Oczekiwania naszych klientów rosną, a my każdego dnia pracujemy nad tym, aby tym oczekiwaniom sprostać.

Promocja serwisowa – skorzystaj ze zlecenia naprawy online i odbierz prezent! „naprawaonline22”

Jeśli Twoje narzędzie potrzebuje serwisu, zleć nam to online za pośrednictwem konta MyFestool i odbierz prezent!

Aby wziąć udział w promocji wystarczy zalogować się do konta MyFestool, a następnie wybrać zarejestrowane narzędzie, które wymaga serwisu i wypełnić zgłoszenie, wpisując hasło promocyjne „naprawaonline22”. Promocja trwa od 24 stycznia do wyczerpania zapasów.

Regulamin promocji oraz więcej informacji na temat serwisu można znaleźć na stronie: www.festool.pl/serwis

Views: 289