System Axilo – wygodne poziomowanie mebli

Wygodniejsza praca, brak problemu z poziomowaniem i maksymalna kontrola. System nóżek Axilo, przeznaczonych do poziomowania mebli, to nowa jakość w pracy stolarza. Jakie korzyści daje nowy produkt Häfele?

Inżynierowie Häfele znaleźli rozwiązanie, dzięki któremu poziomowanie mebli nie sprawia już kłopotów. Dzięki systemowi Axilo, nie jest potrzebna już pomoc drugiej osoby, a sama praca jest wygodniejsza.

Pełna kontrola

Stworzony przez Häfele system nóżek Axilo pozwala na osiągnięcie maksymalnej kontroli. Rozwiązanie wyposażono w dedykowany klucz do regulacji nóżek oraz specjalną przedłużkę, które sprawiają, że praca odbywa się w wygodnej pozycji, nawet w przypadku kuchennych szafek narożnych. Dzięki dostępowi od frontu szafki, możemy stale kontrolować poziom regulacji – ta odbywa się ręcznie lub przez sześciokątne gniazdo umieszczone w rękojeści klucza, do którego można wpiąć wkrętarkę. – To znacznie ułatwia pracę. Dzięki takiemu rozwiązaniu regulacja jest dużo wygodniejsza
i szybsza. Możemy zaoszczędzić nawet do 50% czasu w porównaniu do standardowych rozwiązań.
– mówi Michał Kichler, ekspert ds. okuć meblowych w firmie Häfele.

Wygoda i komfort pracy

System nóżek Axilo to również zwiększony komfort pracy. Dzięki innowacyjnemu kluczowi, fachowcy mają łatwy dostęp do stopek w głębi korpusu. Klucz może być stosowany pod różnym kątem, więc odpowiednie umiejscowienie narzędzia nie stanowi problemu. – To spore odciążenie dla stolarzy. Mogą pracować w wygodnej pozycji od frontu mebla. Dzięki temu komfort pracy jest dużo lepiej odczuwalny – mówi Michał Kichler. Większa wygoda pracy i mniejsze obciążenie fizyczne nierozerwalnie wiążą się z wyższą precyzją. Pracując w komfortowych warunkach, łatwiej osiągać zadowalające wyniki. W tym temacie bardzo pomocne jest gniazdko do wpięcia wkrętarki. Dzięki temu możemy wykorzystać to właśnie narzędzie i nie poziomować mebla ręcznie.

System nóżek Axilo:

  • Pełna kontrola podczas poziomowania korpusu
  • Łatwy dostęp do stopek w głębi korpusu
  • Wygodna pozycja podczas regulacji
  • Możliwość zastosowania klucza pod różnym kątem podczas regulacji
  • Możliwość korzystania z narzędzia regulacyjnego z pomocą wkrętarki

Häfele to globalna firma działająca od 1923 roku. Oferuje największy na rynku asortyment okuć meblowych, okuć budowlanych, oświetlenia meblowego LED, elektronicznych systemów kontroli dostępów oraz akcesoriów dla stolarzy i architektów – w sumie ponad 100 tys. produktów o wyjątkowej konstrukcji i designie, które można znaleźć w meblach i prestiżowych inwestycjach budowlanych na całym świecie. Firma jest wsparciem dla szerokiego grona stolarzy, przemysłu meblarskiego, architektów, projektantów, producentów drzwiowych i okiennych. W Häfele pracuje przeszło 6 tys. pracowników w kilkudziesięciu krajach i ponad 160 tys. klientów na całym świecie. 5 zakładów produkcyjnych, 37 oddziałów i liczne biura sprzedaży.