WOOD TAJWAN. Tajwan Międzynarodowy Pokaz Maszyn do Obróbki Drewna

Miejsce: hala 1, centrum wystawowe Taipei Nangang
Adres miejsca: nr 1, Jingmao 2nd Road, dzielnica Nangang, miasto Tajpej
Czas wystawy: 20-23 kwietnia 2023 r
Wystawa online Czas: 20 kwietnia – 4 maja 2023 r
Stoisko OAV: K0416

Tajwańska Międzynarodowa Wystawa Maszyn do Obróbki Drewna (WOOD TAJWAN), współsponsorowana przez TAITRA i Stowarzyszenie Maszyn do Obróbki Drewna, zostanie wystawiona w hali wystawowej Taipei Nangang 1 od 20 do 23 kwietnia 2023 r., A OAV również będzie w niej uczestniczyć.

W odpowiedzi na zrównoważony trend w branży, a także kwestie ochrony środowiska i redukcji emisji dwutlenku węgla, OAV podejmuje różne działania w celu oszczędzania energii.
Regeneracja energii, redukcja zanieczyszczeń, zrównoważona eksploatacja, oszczędność energii i redukcja emisji dwutlenku węgla w odpowiedzi na „Envision a Greener Future”.

W ostatnich latach, w związku z masowym wyrębem lasów pierwotnych i niszczeniem pierwotnych gruntów leśnych, na wielu obszarach rozpoczęto planowe nasadzenia na dużą skalę.
Okleiniarki firmy OAV są eksportowane w świat, głównie do produkcji szafek.
Główny użyty surowiec, gęsta tektura, zmniejsza wycinkę drzew i marnotrawstwo materiałów drzewnych, zwiększając trwałość produktu.

Zapotrzebowanie na automatykę i inteligentne urządzenia w branży maszyn do obróbki drewna wzrosło po epidemii.
370P PLUS , nowa okleiniarka o niewielkich rozmiarach i pełnym zestawie funkcji, zostanie zaprezentowana na targach Wood Taiwan Show 2023.

Dzięki inteligentnemu projektowi oprogramowania panel dotykowy nowej okleiniarki jest wyposażony w funkcję dotykową. Automatyczne przełączanie między R1 i R2.
Umożliwienie operatorowi bezpośredniego przełączania między różnymi grubościami krawędzi, ograniczenie skomplikowanych procedur, zmiana poprzedniego czasu i energochłonnego trybu regulacji oraz poprawa wydajności.
Osiągnij efekt oszczędności energii dzięki wielojęzycznemu i humanizowanemu procesowi obsługi.

Aby sprostać potrzebom rynku, niektórzy klienci używają CNC do wycinania i wiercenia otworów przed użyciem okleiniarek.
Dolna jednostka przycinania i jednostka skrobania dolnego promienia są zaprojektowane tak, aby przesuwać cylinder w dół do dolnego punktu odniesienia, tak aby proces obróbki nie został zakłócony przez otwór w rowku.

Firma OAV zajmuje się opracowywaniem niskoenergetycznych, delikatnych i unikalnych okleiniarek krawędziowych w celu radykalnego zmniejszenia zajmowanej powierzchni.
I upraszcza użycie materiałów, takich jak metalowe korpusy i części, co czyni operację wygodną i oszczędza zasoby Ziemi.

Oprócz maszyn do oklejania krawędzi firma OAV zaprezentowała również różnorodne produkty, takie jak piły formatowe, piły taśmowe i odpylacze, odzwierciedlając ducha zrównoważonego hasła Wood Taiwan 2023 „Envision a Greener Future” i oddając się modelowi oszczędzania zielonej energii.

Views: 50