Wspólna praca na sukces

Grupa Altendorf jest światowym liderem w produkcji pił formatowych i okleiniarek. Na targach LIGNA 2023 klienci będą mogli dowiedzieć się o wszystkich aspektach udanej współpracy oraz wysokiej jakości produktach i usługach na ponad 600 metrach kwadratowych powierzchni stoiska.


Zdjęcie: Altendorf GmbH

Power of Partnership – motto Grupy Altendorf z okazji targów LIGNA 2023 w Hanowerze nie pozostawia wątpliwości co do postulatu wschodnio-westfalskiej firmy, aby zawsze działać w sposób zorientowany na klienta i ściśle współpracować z partnerami i klientami w długoterminowej perspektywie. , silne partnerstwa. Te partnerstwa mają stanowić podstawę wspólnej i pomyślnej przyszłości. Altendorf głęboko wierzy, że choć można wiele osiągnąć w pojedynkę, razem jesteśmy silniejsi i możemy korzystać ze wzajemnej wiedzy.

W ciągu ostatnich kilku lat Grupa Altendorf poczyniła już znaczne postępy w wielu obszarach. Na tegorocznej wystawie LIGNA Grupa Altendorf zamierza pokazać, w jaki sposób wyniki korporacyjne kształtują nową erę w zakresie bezpieczeństwa pracy, wydajności produktów i obsługi klienta. Siła partnerstwa łączy wszystkie te aspekty, aby pomóc partnerom i klientom w budowaniu udanych, długoterminowych relacji biznesowych.

Vit Kafka, CSO Grupy Altendorf, nie może się doczekać prezentacji Siły Partnerstwa na targach LIGNA: „W Grupie Altendorf wiele się wydarzyło, aby praca naszych partnerów i klientów była jeszcze bardziej wydajna i skuteczna. Na tegorocznych targach LIGNA, chcemy im pokazać nową erę bezpieczeństwa, wydajności i obsługi Altendorf oraz to, w jaki sposób może ona przyczynić się do naszego wspólnego sukcesu”.

Na stoisku Altendorf Group w hali 12 (D16) zainteresowani goście będą mogli dowiedzieć się o wszystkich aspektach udanej współpracy i wspólnej wizji przyszłości. Ta oferta będzie oczywiście ponownie wspierana przez innowacyjne „sprzęt”, w tym na przykład HAND GUARD, pierwszy i jedyny na świecie certyfikowany i kontrolowany przez sztuczną inteligencję system wspomagania bezpieczeństwa dla pilarek formatowych. Ponadto pojawi się między innymi nowa seria „następnych” okleiniarek firmy Hebrock, znane pilarki formatowe F 45 w różnych konfiguracjach, nowa pilarka formatowa F 35 oraz aplikacja serwisowa myALTENDORFGROUP.