Bezpiecznie i solidnie! Listopadowe promocje i nowości dla stolarstwa i budownictwa

Swoją najnowszą ofertę promocyjną Würth Polska kieruje m.in. do specjalistów z branży stolarskiej i budowniczej. Można w niej znaleźć w szczególności narzędzia umożliwiające wygodną i komfortową pracę podczas montowania ościeżnic, okien czy dopracowania powierzchni drewnianych, PCV i melaminowych. Są w niej również produkty do prac wykończeniowych, wspomagające montowanie np. płyt gipsowo-kartonowych czy ułatwiające zabezpieczenie przestrzeni przed zabrudzeniem. W obu przypadkach sprawdzą się podpory montażowe, w zależności od potrzeby – do mniejszych lub większych obciążeń.
Do końca listopada wybrane nowości Würth Polska można kupić w specjalnej ofercie cenowej. Produkty są dostępne w e-sklepie: www.wurth.pl, sklepach stacjonarnych oraz u przedstawicieli handlowych Würth Polska. Na co warto zwrócić szczególną uwagę?

1. Rozpieracze ościeżnic 545 mm – 1010 mm

Profesjonalny montaż ościeżnic drzwi wymaga użycia dwóch rozpieraczy, jednego na poziomie zamka, a drugiego na poziomie dolnego zawiasu. Rozpieracze do ościeżnic Würth pozwalają płynnie i precyzyjnie zamocować i podtrzymać ościeżnice na czas wypełniania pianką. Użycie rozpieraczy eliminuje konieczność czasochłonnych i pracochłonnych poprawek, a łatwa w użyciu regulacja pomaga dostosować zacisk do wielkości ościeżnicy.
Art. nr: 0695 965 1, cena promocyjna: 249 zł netto.

2. Nowość! Strugarka do wyrównywania obrzeży oraz zestaw wymiennych ostrzy

Ta poręczna strugarka umożliwia przycinanie dwóch powierzchni panelu (o szerokości między 14 a 26 mm) w tym samym czasie. Jednak to dwustronne ostrza do frezowania w obu kierunkach stanowią o jej funkcjonalnym i efektywnym użytkowaniu. Würth zadbał o każdy szczegół i w przypadku paneli o szerokości większej niż 26 mm, wystarczy rozdzielić strugarkę i traktować jako dwie niezależne strugarki.
Art. nr: 0714 64 13, cena promocyjna: 99 zł netto.
Zdjęcie:
Dłuższe użytkowanie zapewniają wymienne ostrza dostępne w zestawie.
Art. nr: 0714 64 131, cena promocyjna: 49 zł netto.
Zdjęcie:

3. Nowość! Gilotyna

Gilotyna od Würth zapewnia czyste i precyzyjne cięcie m.in.: krawędzi melaminowych, laminatów, drewnianych czy PCV o maksymalnej szerokości 54 mm i grubości 0,6 mm. Gilotyna dostępna jest w komplecie z wymiennymi dwustronnymi ostrzami, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem na dłużej. Sprawdzi się zarówno w pracy profesjonalistów, jak i wszystkich entuzjastów majsterkowania.
Art. nr 0714 64 210, cena 179 zł netto.
Zdjęcie:

4. Uchwyt do transportu ram okiennych

Wszechstronne zastosowanie uchwytu do ram okiennych pozwala zwiększyć bezpieczeństwo i wygodę pracy podczas transportu i podnoszenia szklanych elementów tj.: okna, drzwi, szyby czy panele fotowoltaiczne bez obawy przed uszkodzeniem. Szczęki uchwytu zostały pokryte powłoką kauczukową, co przeciwdziała pozostawianiu śladów na przenoszonych elementach. Uchwyt został tak zaprojektowany, by zapewnić bezpieczne mocowanie, ale i bezpieczeństwo podczas pracy. Ergonomiczny kształt pozwala na transportowanie ciężkich ram okiennych przy minimalnym wysiłku. Za pomocą uchwytu z łatwością przeniesiemy szkło o masie do 120 kg i o szerokości od 40 do 120 mm.
Art. nr 0715 67 46, cena promocyjna: 339 zł netto.

5. Ścisk klinujący do ościeżnicy

Niezależnie czy decydujemy się na montaż ościeżnicy samodzielnie, czy oddajemy ją w ręce fachowców, warto postawić na poręczne narzędzia, które zapewnią szybką i precyzyjną regulację. Ścisk klinujący do ościeżnicy marki Würth eliminuje uciążliwe wyrównywanie położenia podkładek lub klinów. Działanie opiera się na dwóch stałych szynach, które pełnią funkcję wsporników kontrujących oraz jednej szynie do przesuwania uchwytu. Wytrzymały i estetycznie wykonany zacisk został wyposażony w duże nakładki ochronne, dzięki czemu nie pozostawia żadnych śladów użytkowania, a drewniane uchwyty zapewniają wygodne użytkowanie.
Art. nr 0715 67 70, cena promocyjna 109 zł netto . Pakowany po 2 sztuki

6. Podpora montażowa mała

Narzędzie, którego nie może zabraknąć podczas mocowania płyt gipsowo-kartonowych to z pewnością podpora montażowa, ta od Würth idealnie sprawdzi się do pracy na małych odległościach (długość min/max 65-110 cm). Podpora znajdzie również zastosowanie podczas pracy na dachach o nachyleniu do 25°, a to dzięki przegubom kulowym i antypoślizgowym podkładkom. Wytrzymała konstrukcja zapewnia udźwig do 45 kg.
Art. nr 0962 980 900, cena promocyjna 189 zł netto
Zdjęcie:

7. Podpora z uniwersalnym uchwytem do większych obciążeń

Dla bardziej wymagających fachowców i majsterkowiczów Würth przygotował regulowaną podporęz uniwersalnym uchwytem do większych obciążeń o maksymalnej długości 310 cm. Wykonana ze stali, wytrzymała podpora utrzyma do 110 kg obciążenia, a dzięki antypoślizgowym nóżkom, obracanym o 25°, można ją stosować na pochyłościach do 50°.
Art. nr 0962 980 904, cena promocyjna 449 zł netto.

O Würth Polska

Würth Polska jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów, obecnym na polskim rynku już 32 lata. To nowoczesna firma i wiarygodny, stabilny pracodawca, który zatrudnia ponad 750 pracowników, z czego ponad 500 w Dziale Sprzedaży podzielonym na 7 obszarów – Auto, Cargo (w tym Agro), Drewno, Budownictwo, Metal, Instalacje i Budownictwo Inwestycje. Würth Polska posiada 42 sklepy stacjonarne oraz rozbudowany sklep internetowy, który zapewnia możliwość zakupów 24h na dobę bez wychodzenia z domu. Centrala firmy i nowoczesne centrum logistyczne znajdują się w Warszawie. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Więcej informacji o Würth Polska pod linkiem.

O grupie Würth

Grupa Würth została założona w 1945 r. w Niemczech. Obecnie składa się z ponad 400 samodzielnych firm, rozmieszczonych w ponad 80 krajach na wszystkich kontynentach. Zatrudnia ponad 83 tys. osób, z czego ponad 33 tys. to przedstawiciele handlowi. Würth to również ponad 3,7 mln klientów. Zgodnie z rocznym sprawozdaniem finansowym, w 2021 r. Grupa Würth osiągnęła łączną sprzedaż na poziomie 17,1 mld EUR.