Loading...

HOMAG Polska Sp. z o.o.

 

ul. Prądzyńskiego 24, 63-000 Środa Wielkopolska

tel. 61 647 45 00 , 61 647 45 90, fax 61 6474598

e-mail: info-polska@homag.com

www.homag-polska.pl

O nas

Grupa HOMAG jest światowym liderem i dostawcą zintegrowanych rozwiązań technologicznych w dziedzinie obróbki drewna zarówno dla małych, średnich zakładów produkcyjnych, jak i również tych produkujących na skalę światową.

Jako globalny gracz dysponujemy międzynarodową siecią zakładów produkcyjnych oraz spółek handlowych i serwisowych. Poprzez około 6500 naszych pracowników jesteśmy obecni w ponad 100 krajach, a nasz szacunkowy udział w rynku wynosi ponad 30 procent. Grupa HOMAG oferuje swoim klientom kompleksowe rozwiązanie cyfrowe począwszy od zakupu urządzenia, montażu maszyn, ich ustawienia i serwisie, aż po nowoczesne oprogramowania gwarantujące produkcję na najwyższym poziomie.

Za pomocą wysoce specjalistycznych maszyn i instalacji HOMAG Group nasi klienci produkują meble salonowe i biurowe oraz kuchenne, parkiety i podłogi laminowane, okna, drzwi, schody lub kompletne systemowe domy drewniane.

Nasza oferta obejmuje zarówno pojedyncze maszyny dla firm rzemieślniczych, jak i kompletnie sprzężone linie produkcyjne przeznaczone do wysoce uprzemysłowionej, indywidualnej produkcji mebli. Szeroko zakrojony pakiet usług związanych z produkowanymi maszynami i instalacjami, jak również odpowiednie oprogramowanie sterujące, czynią naszą ofertę czymś wyjątkowym.

Kategorie

Wyszukiwarka firmDodaj ogłoszenieSklepy firm