ITA TOOLS zakończyła pierwszy etap inwestycji Zakładu Produkcyjno-Serwisowego w Mielcu

W dniu 6 września firma ITA TOOLS uroczyście zakończyła realizację I-go etapu inwestycji Zakładu Produkcyjno-Serwisowego wraz z nowoczesnym kompleksem biurowym w Mielcu. ITA TOOLS jest wieloletnim partnerem targów DREMA, organizując podczas targów Strefę DREMA TOOLS. Firma ITA TOOLS Sp. z o.o. od 2009 roku oferuje profesjonalne narzędzia do obróbki drewna, materiałów drewnopochodnych i tworzyw sztucznych […]

W dniu 6 września firma ITA TOOLS uroczyście zakończyła realizację I-go etapu inwestycji Zakładu Produkcyjno-Serwisowego wraz z nowoczesnym kompleksem biurowym w Mielcu.

ITA TOOLS jest wieloletnim partnerem targów DREMA, organizując podczas targów Strefę DREMA TOOLS.

Firma ITA TOOLS Sp. z o.o. od 2009 roku oferuje profesjonalne narzędzia do obróbki drewna, materiałów drewnopochodnych i tworzyw sztucznych pochodzące od renomowanych producentów europejskich oraz własnej produkcji.

Główna siedziba ITA TOOLS mieści się w Krakowie. Firma specjalizuje się w doborze narzędzi instalowanych na maszynach. Firma  oferuje  polskim i zagranicznym klientom  kompleksową obsługę ostrzenia i regeneracji narzędzi DIA, VHM oraz HM. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszyn jest w stanie ostrzyć i regenerować wszystkie rodzaje narzędzi.

W 2016 roku firma rozpoczęła działalność w Mielcu koncentrując się na początku na działalności związanej z regeneracją narzędzi DIA, VHM oraz HM. ITA TOOLS  jest pionierem w technice ostrzenia metodą ablacji laserowej. Swoje produkty firma eksportuje do 40 krajów

Zakończenie I etapu inwestycji w Mielcu pozwoli na dynamiczny rozwój produkcji specjalistycznych narzędzi bazujących na ostrzach węglikowych i diamentowych.

Więcej informacji można znaleźć TUTAJ