Producent profesjonalnych maszyn do obróbki drewna

Marka Winter Holztechnik do niemiecki producent profesjonalnych maszyn do obróbki drewna, które od ponad 25 lat cieszą się wśród klientów opinią niezawodnych, solidnych i wygodnych w obsłudze. Zakup grubościówki Winter to wybór odpowiedzialny i ekonomiczny w czasie. Szybkość pracy, wyjątkowe poszanowanie obrabianego materiału, kompaktowość, precyzja, 5 letnia gwarancja oraz sprawny serwis gwarancyjny, pozwalają na wiele lat nieprzerwanej i bezawaryjnej pracy, a co za tym idzie, wysoką wydajności zakładu stolarskiego.

Producent Winter Holztechnik co roku rozwija i udoskonala swoje flagowe modele grubościówek, tak aby dostarczać na rynek urządzenia udoskonalające i podnoszące jakość pracy w firmach swoich klientów. To stały progres oraz wsłuchiwanie się w oczekiwania i potrzeby rynku oraz najbardziej wymagających partnerów biznesowych – wyróżnia markę Winter na tle branżowej konkurencji. Cyfryzacja, bezpieczeństwo, precyzja – nie idziemy na kompromisy, tak jak nasi klienci!

Grubościówki Winter do zwarte, ciężkie i solidne konstrukcje, do produkcji których wykorzystano najlepsze gatunkowo materiały, w tym żeliwne i chromowane blaty stołów roboczych. Mocne i wydajne silniki zapewniają nie tylko wysoką prędkość obrotową, ale i generują stosunkowo mało hałasu. Zakłady stolarskie oraz fabryki masowej produkcji poszukujące odpowiedniej maszyny stolarskiej dla potrzeb swojej firmy, powinny w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na te właśnie paramenty: konstrukcja i prędkość. Do pozostałych istotnych cech grubościówek należą: moc silnika, gdzie sugerowana jest grubościówka o mocy od 5,5 kW, szerokość strugania od 600 mm, elektroniczne ustawianie paramentów strugania, rodzaje noży oraz możliwości ich taniej i szybkiej wymiany lub ostrzenia. Jedynymi z popularniejszych aktualnie rozwiązań są noże na wale spiralnym, regulowane prędkości posuwu, oferujące elastyczność i dostosowanie maszyny do różnych rodzaju obrabianego surowca. Właściwy dobór grubościówki jest niezwykle ważny, gdyż decyzję taką podejmuje się raz na wiele lat, a zakup nowej maszyny stolarskiej wiąże się z poważną inwestycją finansową.

Chcemy, aby nasi klienci dobrali swoje maszyny idealne, stąd też oferujemy profesjonalne, bezpłatne wsparcie sprzedażowe oraz doradztwo techniczne, w celu dobrania i spersonalizowania grubościówki dokładnie pod oczekiwania, wielkość budżetu oraz skalę produkcji danego zakładu. Najdroższa maszyna wcale nie znaczy najlepsza.

Liczy się stosunek wartości inwestycji do wydajności, a reprezentując małą lub średnią firmę, niekoniecznie musimy inwestować w zbyt zaawansowane i drogie urządzenie. Dlatego, skorzystaj z bezpłatnego doradztwa i porozmawiajmy o tym, jak możemy Ci pomóc w optymalizacji kosztów zakupu i eksploatacji nowej grubościówki.

Grubościówki

Źródło: https://winter-maszyny-stolarskie.pl/

Views: 56