Świętuj z nami 20 edycję spotkania branżowego!

Witamy w Norymberdze

Czekamy na osobiste spotkanie z Twoją branżą od 12 do 15 lipca 2022! Jako najważniejsze europejskie targi przemysłu drzewnego i obróbki drewna, HOLZ-HANDWERK umożliwią Państwu w 2022 roku ponownie zaprezentować innowacyjne produkty podczas wydarzenia na żywo.

W tej wyjątkowej atmosferze można ponownie doświadczyć z bliska tego, co najlepsze rzemiosło ma do zaoferowania i docenić żywiołowość drewna jako żywego materiału w wielu prezentacjach na żywo. Zakasaj rękawy i przetestuj na miejscu najnowsze technologie i procesy.

Tegoroczna Letnia Edycja to także ekskluzywne imprezy plenerowe i malownicza starówka, która szczególnie latem zaprasza na drinki po pracy w idyllicznych ogródkach piwnych i licznych barach.

Koncentrując się na rzemiośle stolarskim, półprzemysłowej obróbce drewna i obróbce drewna, HOLZ-HANDWERK oferuje wyjątkowe wydarzenie w sercu Europy, gdzie przedstawiciele branży znajdą wszystko, czego potrzebują do swojej działalności.

Przeżyj praktyczną naturę i niezrównaną atmosferę najważniejszego wydarzenia w kalendarzu przemysłu drzewnego 2022 ponownie na miejscu w Norymberdze!

Zamów bilet na HOLZ-HANDWERK już teraz!

Views: 53