Całkowicie nowe meble na żądanie umożliwiają niepowstrzymany rozwój biznesu

Zaprojektowany, aby sprostać wyzwaniom związanym z produkcją jednostkową i małoseryjną, Furniture On Demand zapewnia zrównoważony rozwój i rentowność, łącząc każdy element krojowni.

YouTube player

 

Producenci mebli na całym świecie w dalszym ciągu stoją przed wielostronnymi wyzwaniami nieprzewidywalnego otoczenia biznesowego , w tym rosnącymi kosztami surowców i energii, problemami w łańcuchu dostaw oraz napięciami geopolitycznymi.

Co więcej, model produkcji w trybie ciągnięcia dominujący w branży mebli tapicerowanych znacznie zwiększa złożoność produkcji.

Aby pomóc producentom mebli uprościć przygotowanie do cięcia i zmniejszyć zależność od kluczowych osób , Lectra wprowadza na rynek zupełnie nową wersję Furniture On Demand.

Łączność Przemysłu 4.0 i przepływ pracy oparty na danych obsługiwanych przez nową platformę cyfrową Valia
Wprowadzony na rynek w 2018 roku serwis Furniture On Demand jest bardziej aktualny niż kiedykolwiek.

Rozwiązanie pozwala producentom spełniać najwyższe oczekiwania klientów, wykorzystując moc danych produkcyjnych, aby szybko spełniać zmieniające się wymagania, zwiększać rentowność i generować większą wartość.

Oparte na nowej platformie cyfrowej Valia , Furniture On Demand umożliwia producentom przezwyciężenie złożoności produkcji w trybie ciągnionym dzięki technologiom Przemysłu 4.0, które łączą komponenty krojowni i napędzają zautomatyzowany przepływ pracy dzięki analizie danych, jednocześnie wspierając zrównoważoną produktywność i rozwój umiejętności, aby zabezpieczyć siłę roboczą na przyszłość.

Nowa seria niskowarstwowych mebli VectorFurniture poszerza możliwości pracy krojowni
Nadal kompatybilny z połączonym rozwiązaniem do cięcia jednowarstwowego Virga do tkanin gładkich i wzorzystych , całkowicie nowy Furniture On Demand dodatkowo rozszerza możliwości wydajności krojowni poprzez interoperacyjność z gamą urządzeń do cięcia tkanin Vector .

Nowa gama niskowarstwowych mebli VectorFurniture minimalizuje ilość odpadów, zmniejsza koszty produkcji i przyspiesza proces cięcia, zapewniając większą kontrolę i zarządzanie wahaniami wielkości produkcji.

Wydajność zapewniana przez dwa modele – VectorFurniture iX2 i VectorFurniture Q2 – pomaga producentom dostosować się do zmieniającego się popytu i utrzymać opłacalną działalność.

Teraz kompatybilne z najlepiej sprzedającą się serią Vector firmy Lectra

Wprowadzenie na rynek całkowicie nowego programu Furniture On Demand z platformą cyfrową Valia po raz pierwszy w historii oznacza kompatybilność rozwiązania z najlepiej sprzedającą się gamą urządzeń do cięcia tkanin VectorFurniture .

Zaprojektowany, aby sprostać wszelkim potrzebom produkcyjnym, VectorFurniture zapewnia bezprecedensowy czas pracy, lepszą prędkość, długoterminową niezawodność oraz zoptymalizowaną wydajność i jakość, wsparte unikalnymi możliwościami technicznymi i wsparciem klienta firmy Lectra.