Portal DIE DEUTSCHE WIRTSCHAFT przyznaje firmie MARTIN pieczęć doskonałości

Jesteśmy bardzo dumni, że zostaliśmy uznani za „niemiecką doskonałość biznesową średniej wielkości”. Według portalu informacyjnego DIE DEUTSCHE WIRTSCHAFT, MARTIN jest jedną z 10.000 firm w Niemczech zasługujących na wyróżnienie.

Znak Doskonałości jest przyznawany na podstawie neutralnych danych i służy jako orientacja dla niezawodnego partnerstwa biznesowego. Małe i duże firmy ze wszystkich branż zostały uznane przez DDW-Research za szczególnie godnych zaufania i efektywnych uczestników rynku. Wszyscy oni byli w stanie wykazać się wymaganą kwalifikacją doskonałości na podstawie szeregu parametrów.

Pieczęć doskonałości identyfikuje te przedsiębiorstwa, które łączą w sobie wymaganą liczbę odpowiednich cech z szeregu istotnych czynników jakościowych i wydajnościowych – niezależnie od czynników ilościowych, które w inny sposób determinują pozycję w rankingu. W ten sposób globalną grupę operacyjną można uznać za “doskonałą firmę” tak samo jak producenta kontraktowego zatrudniającego zaledwie kilku pracowników.

W ramach analiz i rankingów firm DDW znak jakości “Excellent Company German Medium-Sized Businesses” jest powszechnie widocznym znakiem jakości przedsiębiorczości.

Exzellenz-Siegel MARTIN
Źródło: martin.info